Lot 610
Next Door veiling juni 2018
Hanns Bastanier (1885-1966)

Oorlogsschip

gesigneerd in potlood en gesigneerd en gedateerd 'Berlin 1928' in de plaat

aquatint met ets, 18x32 cm

Herkomst: Nalatenschap Hans Sonnenberg, Galerie Delta, Rotterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25