Lot 522
NextDoor veiling februari 2018
De Gebroeders Maris (4x)

alle in inkt gesigneerd door Willem en Jacob Maris rechtsonder

litho, 21,5x29 cm

Herkomst: Kunsthandel van EJ Wisselingh, Amsterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90