Lot 521
NextDoor veiling februari 2018
Ph. Zilcken naar het werk van Jacob Maris (6x)

Souvenir d'Amsterdam

gedateerd in de druk 1885 onderaan

6x ets (zonder lijst), 44,5x37 cm

Herkomst: Kunsthandel van EJ Wisselingh, Amsterdam.