Lot 518
NextDoor veiling februari 2018
Diverse Japanse drukwerken (20e eeuw) (3x)

2x Vogel; Bamboe

Alle gesigneerd met stempel

3x drukwerk op papier, van 66,5x36 tot 48x44 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 15,00

Hamerprijs: € 15