Lot 517
NextDoor veiling februari 2018
Octave de Coninck en P. de Jager (20e eeuw)

'British Petrol, West Rozenburg' en 'Wageningen, Raadhuis'

beide gesigneerd linksonder/rechtsonder en getiteld

2x aquarel, 16x34 en 24x42 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25