Lot 516
NextDoor veiling februari 2018
Jan Sirks (1885-1938) en Alfred van Neste (1874-1969) (2x)

Havengezicht van Rotterdam; 2x Stadsgezicht

alle gesigneerd rechtsonder/linksonder

3x kleurenets, van 25x20 tot 46x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160