Lot 514
NextDoor veiling februari 2018
Alfred van Neste (1874-1969) (2x)

2x Stadsgezicht (Brugge?)

alle gesigneerd rechtsonder

kleurenets (oplage 174/350 en 213/350), 35x65 cm en 47x58 cm