Lot 513
NextDoor veiling februari 2018
Willem van der Worp (1803-1878)

Riviergezicht

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 38x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120