Lot 510
NextDoor veiling februari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (2x) en H. Berk (rond 1900)

Diverse stadsgezichten

3x gesigneerd en enkele getiteld

4x ets, van 34x24 tot 30x50 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35