Lot 509
NextDoor veiling februari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (4x)

2x Stadsgezicht Rotterdam; Havengezicht Rotterdam; Poldergezicht met molens

alle gesigneerd in potlood rechtsonder/linksonder en enkele getiteld

3x ets, 1x kleurenets, 32x41 tot 50x38 cm