Lot 508
NextDoor veiling februari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (10x)

5x Havengezicht Rotterdam; 3x Stadsgezicht van Rotterdam; 2x Polderlandschap met molen

alle gesigneerd in potlood rechtsonder/linksonder en enkele getiteld

10x ets, van 9x9 tot 25x30 cm