Lot 507
NextDoor veiling februari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (9x)

2x Polderlandschap met molen; 2x Delft; Rotterdam; Kerk; Plattelandsgezicht; 2x Marine

alle gesigneerd en enkele getiteld

9x ets, van 10x14 tot 22x29 cm