Lot 506
NextDoor veiling februari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (6x)

Gezicht op Rotterdam; Gezicht op Utrecht; 2x Plattelandsgezicht; Werkpaarden; Havengezicht

alle gesigneerd waarvan enkele getiteld en gedateerd

ets, van 20x31 tot 50x30 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80