Lot 505
NextDoor veiling februari 2018
Jan Sirks (1885-1938) (5x)

4x Gezicht op Rotterdam; Gezicht op Delft

alle gesigneerd en getiteld rechtsonder/linksonder, waarvan 1 gedateerd 1918

5x ets, van 24,5x31,5 tot 30x42 cm