Lot 504
NextDoor veiling februari 2018
André Beronneau (1886-1973) en J. Messers (20e eeuw)

'Moulin de l'île de Montmartre'; Winters bosgezicht

beide gesigneerd linksonder

2x olieverf op board, 21x15 en 22x19 cm