Lot 502
NextDoor veiling februari 2018
Jan Schaap (2x) (1895-1965), Jan van Elsen en Plas Koken (20e eeuw)

2x Riviergezicht en 2x Bloemstilleven

alle gesigneerd en gedateerd rechtsonder/linksonder

2x aquarel, 1x olieverf op doek en 1x olieverf op doek op board (loskomend doek aan de rechteronderhoek), van 38x24 tot 40x30 cm