Lot 501
NextDoor veiling februari 2018
Omgeving van Henk Dekker (1897-1974)

Zeegezicht

gesigneerd rechtsonder

olieverf op doek, 49x68 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40