Lot 520
NextDoor veiling februari 2018
Vojnovic (20e eeuw)

Een besneeuwd landschap

gesigneerd linksonder

olieverf op doek, 64x73 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 20,00

Hamerprijs: € 20